Bahisanaliz

Günün Kuponu: 1 Temmuz 2022

1 Temmuz 2022 Cuma günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi katkılarıyla yer almakta.

St. Patricks – Drogheda (21:45) MS1 – 1.41

İrlanda Ligi’nde 22. hafta maçları başlıyor. Avrupa kupalarına katılma mücadelesini sürdüren St. Patricks; küme hattıyla olan 10 puanlık farkı korumaya çalışan Drogheda’yı ağırlıyor. Ligde bir süredir hakimiyeti Shamrock’a kaptıran St. Patricks; buna rağmen bu sezonki çıkışıyla dikkatleri üzerine çekti. Zirvedeki rakiplerine yaklaşmak adına mücadelesini sürdüren ev sahibi ekip; yeniden dizayn ettiği kadrosu sayesinde önümüzdeki yıllar için de iddialı olma hedefini koyabildi. İç sahada yakalanan istikrarla birlikte geliştirilen kompakt oyun; St. Patricks’in gelişim sürecini merak ettirmekte. İstikrar problemini henüz çözemeyen ekip, buna rağmen güçlü ayaklarıyla skor bulabilecek kapasitede.

Son yıllarda düşüş ivmesi gösteren Drogheda ise; küme hattındaki Ucd ve Finn Harps’ın düşük performansı sayesinde nefes alabildi. Alt sıradaki en yakın tehdidin 10 puan önünde olması; Drogheda’nın kümede kalmama ihtimalini epey azalttı. İç sahada istikrar yakalamayı belli bir seviyeye kadar başaran ekip, deplasmanda ise savunmasının verdiği açıklara engel olamıyor. Kapalı oyunu henüz tam anlamıyla geliştiremeyen Drogheda; ligdeki köklü geçmişini yeniden diriltmeyi amaçlıyor. St. Patricks’in kalitesi artan ve takım oyunu bilinci yüksek bir ekip haline gelişi; Drogheda’nın sürpriz yapma ihtimalini azaltıyor. Bu sebeple net bir ev sahibi galibiyeti görmek mümkün.

Finn Harps – Shamrock (22:00) MS2 – 1.40

Ligde küme hattının haftalardır değişmeyen iki isminden biri olan Finn Harps; evinde şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen Shamrock Rovers’ı ağırlıyor. Bir üst sırasındaki Drogheda’nın 10 puan gerisinde yer alan Finn Harps; şu anda küme düşmenin en önemli iki adayından biri. 20 maçta yalnızca 12 puan toplayan ev sahibi ekip; bir alt sırasındaki Ucd’nin 3 puanlık farkı kapatmasını engellemeyi amaçlıyor. Play-out seviyesini de kaybetmemeyi arzulayan ekip; hem iç hem de dış sahada gösterdiği kötü performans nedeniyle de ümit vaat eden bir takım konumunda değil. Özellikle de savunmada yaptığı hatalar; Finn Harps’ın bu noktaya gelmesine yol açmış durumda.

En yakın rakibinden 2 maç fazlası olan ve 10 puan önünde yer alan Shamrock ise; şampiyonluğa giden yolda hata yapmadan ilerlemek istiyor. Dundalk’un yetişemeyeceği bir galibiyet serisiyle ligin kazananı olmayı planlayan deplasman ekibi; gösterdiği performans sayesinde de taraftarını bu hedefe inandırmış durumda. İç sahada ortaya konulan mükemmel grafiğin yanına ortalama üstü bir deplasman karnesi ekleyen Shamrock; geriye kalan maçlarda minimum kayıpla yoluna devam etmeyi arzuluyor. Finn Harps’ın Shamrock’a karşı koyacak seviyede olmayışı; bu mücadeledeki bahsin kolayca netleşmesini sağlıyor.

Sundsvall – Malmö (20:00) MS2 – 1.34

İsveç Ligi’nde 12. hafta maçları kaldığı yerden devam ediyor. Bu sezonun küme düşme adaylarından biri olarak ortaya çıkan Sundsvall; ligin en köklü ekiplerinden Malmö’yü ağırlıyor. Sundsvall’ın ligde tutunma çabası sürse de, özellikle son haftalardaki performansı nedeniyle bu ihtimal epey düşük görülüyor. 11 maçta yalnızca 2 galibiyet alan ev sahibi ekip; bu galibiyetleri sahasında almasına rağmen ligin en kötü iç saha grafiklerinden birine sahip. Savunmada sergilediği başarısız performans ve hücumda efektif olamaması sebebiyle bu noktaya gelen Sundsvall; kümede kalmak için transfer döneminde aktif olmak zorunda. Aksi halde play-out maçı ihtimali dahi ortadan kalkabilir.

Geçtiğimiz sezonki şampiyonluk sonrasında performans düşüklüğü yaşayan Malmö ise; rakiplerinin ve kendi puanının yakınlığını avantaja çevirmek istiyor. Geçmişte gösterdiği performanslara bir yenisini daha ekleyerek bu sezonu da zirvede kapatmayı planlayan Malmö; bu hedefi iç saha maçlarında elde edebilecek konumda. Ancak deplasmanda gösterdiği oyun henüz beklentilerin üzerine çıkamadı. Üretkenlik problemi nedeniyle geride kalan deplasman ekibi; yine de rakibi Sundsvall’ın savunma açıklarından rahatça yararlanabilecek seviyede. Bu yüzden de net bir biçimde Malmö galibiyeti kuponlara yazılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir