Bahisanaliz

Günün Kuponu: 12 Eylül 2023

12 Eylül 2023 Salı günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet güncel adres risk merkezi katkılarıyla yer almakta.

Japonya – Türkiye (15:20) 2.5 Üst – 1.76

Almanya’dan farklı galibiyet çıkaran Japonya ile Ermenistan maçında kayıp yaşayan Türkiye karşı karşıya geliyor.

Belçika’nın Genk şehrinde oynanacak hazırlık maçı, kadrolarıyla dikkat çeken iki ülkenin oyun seviyesini ölçecek. Dünya Kupası’nda gösterdiği performansı sürdürdüğünü Almanya maçıyla yeniden gösteren Japonya, hızlı kontrataklarıyla skora yakın bir takım hüviyetinde. Hücum hattındaki bireysel kabiliyet ve savunmadaki problemler ise, Türkiye’nin oyunun her iki tarafında da skor vaat ettiğini gösteriyor. Millilerimiz’in son dönemde yaşadığı oyun problemleri, bu maçta bahsin netleşmesini sağlıyor.

Her iki takımın da gol bulma ihtimalinin olduğu bu mücadele, üst seçeneğini ön plana çıkarıyor.

Norveç – Gürcistan (21:45) 2.5 Üst – 1.73

Avrupa’da geçtiğimiz yılın büyük performanslarını sergileyen iki yıldız, EURO elemelerinde karşılaşıyor.

Haaland ve Ödegaard’ın geçtiğimiz yılki performansı sonrasında EURO için daha fazla ümitlenen Norveç, İskoçya’yı ve İspanya’yı henüz geçemedi. Takım oyununu henüz tam anlamıyla oturtamayan Kuzey ekibi, potansiyeli gün geçtikçe artan kadrosuyla mutlaka büyük turnuvalarda boy göstermek istiyor. Uzun yıllar sonra kadrosundan bir dünya yıldızı çıkaran Gürcistan ise, Kvaratskhelia’ya rağmen beklenen seviyenin altında. Özellikle de savunmada yaşanan problemler, deplasman ekibinin birçok maçta ağır hezimetler almasına yol açıyor.

Haaland ve Kvaratskhelia gibi iki dev ismin karşı karşıya geleceği bu mücadele, izleyicilerine fazlasıyla gol vaat edecektir. Üst bahsi denenmeli.

İtalya – Ukrayna (21:45) MS1 – 1.58

Spaletti’yle yeni bir sürece giren İtalya, savaş sürecinde ülkesine moral olmaya çalışan Ukrayna’yı ağırlıyor.

Roberto Mancini dönemindeki ilk 2 maçta 3 puan alan İtalya, Spaletti’yle oynanan ilk mücadelede ise 1 puan alabildi. Maç fazlasıyla üstünde yer alan Ukrayna’yı geçmek isteyen İtalyanlar, hücum hattının yaratıcılık seviyesini arttırmak zorunda. EURO 2020 zaferi sonrasında hücum problemleri gitgide artan ev sahibi, Dünya Kupası biletini de bu sebeple kaçırmıştı. Geçtiğimiz yıldan beri savaş gölgesinde futbol oynamaya çalışan Ukrayna ise, kısıtlı kadrosuyla EURO’ya katılarak ülkeye moral olmayı hedefliyor.

İtalya’nın Spaletti’yle birlikte hücumu ön plana almayı hedeflemesi, bu maçta etkilerini gösterebilir. Ev sahibi galibiyeti, EURO’nun son kazananına moral verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir