Bahisanaliz

Günün Kuponu: 15 Haziran 2022

15 Haziran 2022 Çarşamba günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi katkılarıyla yer almakta.

Guangzhou R&F – Henan Jianye (14:30) MS2 – 1.23

Çin Ligi’nde 4. hafta maçları başlıyor. Ligde bu sezonki tüm maçlarında hayal kırıklığı yaratan Guangzhou; form tutturmayı başaran Henan Jianye’yi ağırlıyor. Guangzhou’nun şehirdaşı olan Evergrande’nin düşüşü daha çok konuşulsa da; bu kısım da da problemli bir süreç geçmekte. Özellikle de pandemi sonrasındaki dönemde çıkan yabancı oyuncu yasakları; ev sahibi ekibi üst sıralara oynamasına engel oldu. Yerli isimlerden de beklediği performansı alamayan Guangzhou; ligde tutunma mücadelesinde yer almaya hazırlanıyor. Savunma oyununda beklentileri karşılayamayan ev sahibi ekip; bu maçta da güçlü rakibi karşısında geride görülüyor.

İlk 3 maçta 7 puan toplamayı başaran Henan Jianye ise; ligde kadrosunun gücünü koruyabilen ender takımlardan. Bu sayede zirve mücadelesinden kopmaması beklenen deplasman ekibi; oyun dinamiklerinde gösterdiği ivme sayesinde de formunu korumakta. Savunmada ortalama üstü bir grafik yakalayan Henan, hücumda ise beklentileri rahatlıkla karşılıyor. Guangzhou’ya oranla çok daha önde bir profilde görünen Henan; bu mücadeleden net bir galibiyetle ayrılacaktır.

Kotka – Gnistan (18:30) 2.5 Üst – 1.61

Finlandiya 2. Ligi’nde yarış gitgide kızışıyor. Ülkenin köklü ekiplerinden Kotka; sezona büyük bir sürprizle başlayan Gnistan’ı konuk ediyor. Orta sıralardaki gidişatını değiştirmekte zorlanan ev sahibi ekip; kompakt oyun anlayışıyla sezonu kaza geçirmeden tamamlamayı amaçlıyor. 1. Lig’de tutunamaması sonrasında sıkıntılı bir süreç geçiren Kotka, bu yılki sorunları atlatmak ve küme çıkmak için önümüzdeki yılı hedef olarak belirlemeyi planlıyor. Hem savunma hem de hücum anlamında ortalama bir seviye yakalayan Kotka; özellikle de iç saha maçlarında tecrübesini konuşturmayı başaran bir ekip.

Lige flaş skorlarla başlayan Gnistan ise, 1. Lig’e çıkma rekabetindeki en ciddi ekiplerden biri. Üst düzey bir hücum hattı kurmayı başaran ekip, bu sayede bol farklı skorlar elde etti. Bu başarıyı ağırlıklı olarak iç sahada gösteren Gnistan; dış sahada ise henüz tam anlamıyla oyununu gösterememekte. Buna rağmen kadro kalitesini net bir biçimde sahaya yansıtan deplasman ekibi; sezonun sonuna dek sürecek rekabetin taraflarından biri olacak. Her iki ekibin de güçlü taraflarının tam anlamıyla kesişmemesi; maçın rekabet seviyesini üst düzeye çıkarabilir. Gnistan’ın skorer yönü ve Kotka’nın tecrübeli ayakları; maçın bol gollü geçmesine önayak olacaktır.

Flamengo – Cuiaba (02:30) MS1 – 1.30

Gece maçlarında ise Brezilya Ligi’nin etkisi kendisini hissettirmeye başladı. Ligde beklentilerin çok altında kalan Flamengo; küme hattından kurtulamayan Cuiaba’yı ağırlıyor. Kadrosundaki pek çok ismin Avrupa ekipleriyle dedikodularının yayılması; Flamengo’nun güçlü oyun yapısına ket vurdu. Bu nedenle istenilen performansı tam olarak sahaya yansıtamayan ev sahibi ekip; küme hattının yalnızca birkaç puan üzerinde. Son yıllarda başarıdan başarıya koşmasıyla bilinen kırmızı siyahlılar; güçlü oyuncularının kadroda kalması durumunda yeniden üst sıraları zorlayabilir. Paolo Sousa’nın da son günlerde epey tartışılan bir konuma gelmesi; bu maçta farklı bir reaksiyon uyandırabilir.

Serie A seviyesini uzun yıllar sonra test eden Cuiaba ise; güçsüz kadrosunun kurbanı olabilir. Savunma odaklı oyun yapısıyla da beklentileri karşılayamayan deplasman ekibi; lig boyunca elde ettiği dış saha karnesi sebebiyle de büyük eleştiriler aldı. Sezon başından beri form tutma problemi yaşayan Cuiaba; güçlü rakiplerine de çokça puan hediye etti. Bu maçta da formuyla tereddütler yaratan Cuiaba; rakibinin ligde yeniden yükselişe geçme isteğinin ilk adımı olabilecek nitelikte. Bu sebeple de Flamengo, güçlü ekibinin farkını rahatlıkla yeşil sahada gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir