Bahisanaliz

Günün Kuponu: 18 Temmuz 2022

18 Temmuz 2022 Pazartesi günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi katkılarıyla yer almakta.

Sundsvall – Hacken (20:00) MS2 – 1.56

İsveç Ligi’nde 14. hafta bu akşam sona eriyor. Ligde kalma mücadelesini sürdüren Sundsvall ve zirvenin iddialı ekibi Hacken; haftanın son maçında karşı karşıya geliyor. Bu sezonki kümede kalma savaşında epey iddiasız bir konumda görülen Sundsvall; iç sahada aldığı galibiyetler sayesinde play-out potasına tutundu. Ancak kayıp yaşaması muhtemel durumlarda gelişebilecek sorunlar, ev sahibinin küme hattına geri dönmesine yol açabilir. Savunması en sıkıntılı takım olması nedeniyle küme hattından kurtulamayan Sundsvall; kontratak başarısı sayesinde puan alma iddiasını koruyabilmekte. Ancak güçlü rakiplere karşı diş gösterememeleri; bu maçta da başlarına bela açabilir.

Ligde bu sezon beklentilerin çok üzerine çıkan Hacken ise; maç eksiğini tamamlayacağı bu maçla liderliği geri almaya çalışacak. Savunmada ve hücumda Djurgarden’in daha gerisinde görünen Hacken; buna rağmen kompakt oyununun başarısını net bir biçimde göstermekte. Az farklı galibiyetler ve istikrarlı oyun, orta sıraların gediklisi olan Hacken’i şampiyonluk adayı yaptı. Deplasmanda mağlubiyet yüzü görmeyen Hacken; rakibinin savunma problemlerinden kolayca faydalanabilecek seviyede. İstikrarlı oyunu sayesinde bu maçta da fark yaratması beklenen ekip; bu beklentileri boşa çıkarmayacaktır.

Odense – Nordsjaelland (20:00) 2.5 Üst – 1.69

Danimarka Süper Ligi’nde 1. hafta bu akşam tamamlanıyor. Ligin köklü ekiplerinden Odense ve Nordsjaelland; yeni haftaya merhaba denilen bu günde karşı karşıya geliyor. Uzun bir süredir orta sıralardan kurtulamayan Odense; geçtiğimiz sezon da küme düşme grubunda yer almıştı. Buradan hasar almadan kurtulmayı başaran ekip; yeni sezonda da beklentileri düşüren bir kadro yapısına sahip. Ancak uzun yıllardır elde ettikleri iç saha istikrarı, bu sezon da Odense’nin en çok güvendiği alanlardan biri olmaya aday. Ligin üst sıralarına tırmanma ihtimali düşük görülse de; ev sahibi ekibin iç saha gücüyle fark yaratması da muhtemel senaryolar arasında.

Geçtiğimiz sezonun en önemli hayal kırıklıklarından birini yaşayan Nordsjaelland; yeniden üst sıralara çıkmaya aday olmak istiyor. Transfer çalışmalarında iddialı hamleler yapan deplasman ekibi; yatırımlarının karşılığını almanın peşinde. Uzun yıllar boyunca pozitif oyunu sayesinde dikkat çeken ekip; yapılan transferlerle bu olguyu bir kez daha canlandırmak istiyor. Odense karşısında da pozitif oyunundan ödün vermemesi beklenen Nordsjaelland; rakibinin iç saha gücünü test etmeye aday. Her iki tarafın da bu maçta gole yakın bir oyun sergilemesi beklenirken; geçen sezon ve bu sezonki kadro kaliteleri de bu değerlendirmede göz önünde bulundurulmakta. Bu sebeple üst tercihi denenebilir.

Palmeiras – Cuiaba (02:00) MS1 – 1.30

Brezilya Serie A’da zirve ve küme hattının iki kritik ekibi karşı karşıya geliyor. Luiz Felipe Scolari’yle son iki sezonda başarılı işlere imza atan Palmeiras; kadro kalitesinin ve oyun gücünün farkını sahaya yansıtmayı başarıyor. Rakiplerine oranla daha oturaklı bir oyun anlayışı bulunan ev sahibi ekip; bu farkı attığı ve yediği gol sayılarında da göstermekte. Yıldız oyuncularından maksimum verimi elde etmeyi başaran Scolari; hem ligde hem de Libertadores’te en iddialı ekiplerden birini kurabildi. Gol yollarında uzun bir süredir sıkıntısız ilerleyen Palmeiras; iç sahadaki istikrarlı oyununu bu maçta da sürdürmeyi amaçlıyor.

Küme hattının iki puan üzerinde yer alan Cuiaba ise; lige yeni çıkmanın verdiği tecrübe problemlerini yaşamakta. Kompakt oyun anlayışı sayesinde küme hattından daha sağlam bir yapıda olduğunu gösteren deplasman ekibi; büyük maçlarda ise istediği sonuçları almaktan epey uzak görünüyor. Deplasman maçlarında yalnızca 3 galibiyet alabilen ekip; bu sonuçların tamamını düşük seviye ekiplere karşı elde etti. Palmeiras’ın oyununa karşı koyma ihtimali oldukça düşük görülen Cuiaba; bu maçtan sürpriz bir sonuç almaya çalışacak. Ancak Palmeiras’ın son haftalardaki formu ve şampiyonluk yarışında oluşu; ev sahibi ekibin net favori olmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir