Bahisanaliz

Günün Kuponu: 21 Haziran 2023

21 Haziran 2023 Çarşamba günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi katkılarıyla yer almakta.

Belçika – Hollanda (19:00) 2.5 Üst – 1.71

Avrupa U21 Şampiyonası bugün başlıyor. Şampiyonanın ilk üç maçından biri olan bu karşılaşmada ise; iki komşu ülke Belçika ve Hollanda karşı karşıya geliyor.

Uzun bir süredir Avrupa futboluna önemli yıldızlar sunan Belçika; bu turnuvada da güçlü bir kadroyla katılım gösterdi. De Ketelaere, Vrancxx, Debast gibi gelecek vaat eden isimlere kadrosunda yer veren Batı Avrupa ekibi; Lukaku ve De Bruyne gibi yıldızların geldiği seviyeden milli takımı devralmayı hedefliyor. U21 Şampiyonası’ndan eli boş dönmek istemeyen Belçika; hücumdaki yetenekli isimleriyle Hollanda karşısında da fark yaratmayı deneyecek.

Son yıllarda yeniden oyuncu yetiştirme konusundaki hünerlerini sergilemeyi başaran Hollanda; özellikle de üç büyük ekibinin alt yapısından önemli isimleri futbol kamuoyuna sundu. Bu turnuvada da Taylor, Gravenberch, Brobbey gibi isimlerle mücadele edecek ekip; üst takıma oranla hücumda çok daha etkin bir takım görünümünde. Kendi takımlarında da önemli işler başaran yıldız adayları, bu maçta da maksimum skorun peşinde koşabilir.

Her iki takımın da gole yatkın olması ve potansiyelleri; üst tercihinin öne çıkmasını sağlıyor.

Gürcistan – Portekiz (19:00) MS2 – 1.31

Son dönemde milli takım yönünden yüzü gülen ekiplerden Portekiz; küllerinden doğmaya çalışan Gürcistan’ı ağırlıyor.

A Takım’daki süperstarların ardından gelen Portekizli yıldızlar da oldukça potansiyelli. Avrupa’nın büyük ekiplerine doğru yelken açan birçok yıldızı kadrosunda barındıran İber Yarımadası ekibi; özellikle de orta saha ve hücumda birçok potansiyelli oyuncuyla sahaya çıkmış olacak. Kvaratskhelia’nın başarısıyla yeniden Avrupa radarına giren Gürcistan ise; bu yılın en çok konuşulan oyuncularından birinin kendilerinden çıkmasının sevincini yaşıyor. Ancak U21’de bu seviyede bir potansiyel henüz bulunmamakta.

Portekiz’in kadro kalitesi ve oyun disiplini, Gürcistan’ı kolayca mağlup etmesini sağlayacaktır.

Romanya – İspanya (21:45) MS2 – 1.30

U21 antrenörünü A Takım’ın başına getiren İspanya; Dünya Kupası’nın ardından yaşanan süreçte koltuğu Santi Denia’ya teslim etti. Yıllardır benzer bir şablonla oynamasıyla bilinen İspanyollar; bu turnuvada da pasa dayalı pozitif oyunun disiplininden çıkmayacak. Nico Williams, Barrenetxea, Sancet ve Baena gibi potansiyelli futbolcuları kadrosunda barındıran İspanya; turnuvanın bir kez daha favorilerinden biri konumunda.

Romanya’nın kadrosu ise, geçtiğimiz yıllara oranla çok daha kaliteli bir görünümde. Alt yapı yatırımlarının karşılığını yakın zamanda almaya başlayan Doğu Avrupa ekibi; buna rağmen dev ekiplere yaklaşmaya dair hiçbir emare göstermiyor.

İspanya’nın güç ve oyun farkı, galibiyete giden yolun çok daha rahat bir şekilde aşılmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir