Bahisanaliz

Günün Kuponu: 27 Haziran 2023

27 Haziran 2023 Salı günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi katkılarıyla yer almakta.

Hollanda – Gürcistan (19:00) MS1 – 1.57

Avrupa U21 Şampiyonası’nda grup aşamasının son maçlarına gelindi.

İlk iki maçından da beraberlikle ayrılan Hollanda, hücum hattının üretken olamayışının sıkıntılarını yaşıyor. Portekiz ve Belçika maçlarından birer puanla ayrılan Portakallar; grubun son maçında Gürcistan’la arasındaki güç farkını göstermek istiyor. Rakibinin kontratak becerilerini savunmasıyla sönümlendirmeyi hedefleyen Hollanda; hücumda ise potansiyeli yüksek yıldızlarının geliştireceği ataklara güveniyor.

Grup aşamasının en önemli sürprizlerinden birine imza atan Gürcistan ise; gruptan çıkabilmek adına bu maçtan puansız ayrılmamayı hedefliyor. A milli seviyede Kvaratskhelia ile yakalanan heyecanı U21’de de korumak isteyen Gürcüler; kontrataktaki başarısını Hollanda karşısında da göstermek istiyor. Ancak Hollanda’nın savunmadaki istikrarı, maçın ilerleyen bölümlerinde sonucu negatife döndürebilir.

Hollanda’nın kadro kalitesi, Gürcistan’a oranla epey önde. Oyun istikrarı ve savunma performansı, Portakallar’ın üst tura çıkmasını sağlayabilir.

İspanya – Ukrayna (21:45) MS1 – 1.61

İlk iki maç sonunda gruptan çıkmayı garantileyen İspanya ve Ukrayna karşı karşıya geliyor.

Şampiyona içerisindeki en kaliteli kadro olarak değerlendirilen İspanya; ilk maçlarda kadro kalitesi ve oyun yapısına olan sadakatinin avantajını yaşadı. Romanya ve Hırvatistan karşısında rahat galibiyetler alan İspanyollar; hücumda da istikrarlı bir performansa imza attı. Aynı performansın bir benzerini gösteren Ukrayna karşısında da oyun planını bozmaması beklenen ekip; rakibine baskı kurmayı başarabilecek güçte.

Savaş sürecinin devam etmesine rağmen planlı bir kadro yapısı olduğunu ispatlayan Ukrayna; bu sayede ilk iki maçta 6 puan topladı ve yarı final biletini elde etti. Diğer gruptan gelecek rakibinin kim olacağını İspanya maçındaki skorla tayin etmesi beklenen Doğu Avrupa ülkesi; burada elde edecekleri başarıyla savaştaki ülkeyi ve vatandaşlarını sevindirmek istiyor.

İspanya’nın uzun yıllardır süregelen oyun yapısı, Ukrayna’ya oranla oldukça önde. Kadro kalitesi de düşünüldüğünde, İspanya’nın galibiyeti daha olası görünmekte.

Atletico Paranaense – Alianza Lima (01:00) MS1 – 1.45

Copa Libertadores’te grup aşamasının son maçları oynanıyor.

Grupta liderliği elinde bulunduran Atletico Paranaense; güçlü kadrosu sayesinde rakiplerine daha baskın çıkmayı başardı. İç sahada oynadığı maçlarda oldukça başarılı bir grafik sergileyen ev sahibi ekip; savunma istikrarını iç sahada başarılı hücum istatistikleriyle birleştirdi. Deplasmanda oynadığı maçlarda 5 puan kaybeden Brezilya temsilcisi; liderlik koltuğunu Atletico Mineiro’ya kaptırmamak adına Lima’yı mutlaka mağlup etmeyi hedefliyor.

Geriye kalan beş maçta 4 puan toplayan Alianza Lima; Peru Ligi’nde uzun süredir zirvede kalmayı başarıyor. Ancak Libertadores’te istenen seviyeye çıkma ihtimali oldukça düşük görünüyor. Son maçta galibiyet alarak yoluna Sudamericana’da devam etmeyi planlayan deplasman ekibi; oynadığı beş maçtaki tek galibiyeti de deplasmanda almasına güveniyor. Kontratak fırsatlarıyla Paranaense’yi devirmeyi planlayan Lima; kadro kalitesi nedeniyle zor anlar yaşayabilir.

Paranaense’nin gücü ve iç saha avantajı; bu maçta da galibiyet için bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir