Bahisanaliz

Günün Kuponu: 4 Temmuz 2022

4 Temmuz 2022 Pazartesi günü oynanan maçlardan seçilen bankolar; Günün Kuponu listesinde Jokerbet Risk Merkezi katkılarıyla yer almakta.

Göteborg – Degerfors (20:00) MS1 – 1.70

İsveç Ligi’nde 12. hafta bu akşam oynanacak tek maçla sona erecek. Haftanın son maçında; ligin köklü takımlarından Göteborg, son sıralardan çıkmaya çalışan Degerfors’u konuk ediyor. Eski günlerinin özlemiyle yeni sezona başlayan Göteborg; bu sezon da beklentilerin altında bir grafik çiziyor. Kadro kalitesi önceki yıllara oranla çok düşen ev sahibi ekip; eldeki yıldız isimleri de tam anlamıyla kullanamamakta. Bu nedenle orta sıralardan kurtulamayan Göteborg; sezonun geri kalanında da hedefsiz bir şekilde yoluna devam edebilir. Son iki maçta 6 puan alarak taraftarını sevindiren ev sahibi, bu maçta da iç saha grafiğini lehine kullanabilir. Bu sayede de sezona dair yeni umutlar yeşerebilir.

11 maçta yalnızca 7 puan toplayan Degerfors ise; yeni yüzlerinden biri olduğu İsveç Ligi’nde, tutunması sürpriz karşılanacak seviyede bir oyun ortaya koyuyor. Ligin en az gol atan takımı olan deplasman ekibi; rakiplerine karşı koymakta oldukça zorlanıyor. Maç başına minimum 2 gol yiyen Degerfors’un; hem savunma hem de hücum istikrarsızlığı nedeniyle ligde kalma ihtimali düşük görülüyor. İç saha başarısı sayesinde üst sıra ümidini az da olsa taşıyan Göteborg; her anlamda dağınık bir durumda olan Degerfors’a karşı yıldız isimlerinden verim alabilir. Kadro kalitesi farkıyla Göteborg’un net galibiyeti denenmeli.

Orlando – DC United (02:00) MS1 – 1.89

ABD’nin futbol ligi MLS’te heyecan sürüyor. Play-off potasındaki yerini sağlamlaştırmaya çalışan Orlando City; Doğu Konferansı’nda son sırada yer alan DC United’ı ağırlıyor. Önceki yıllara oranla kadrosunda yoğun miktarda kan kaybı yaşayan Orlando; bu durumun etkilerini net bir şekilde hissediyor. Play-off potasındaki rakiplerinin aksi yönünde ilerleyen ev sahibi ekip; kompakt oyun anlayışı sayesinde üst sıralara tutunabilmekte. Performansı nedeniyle play-off sürecinde de iddialı görünmeyen Florida ekibi, aldığı az gollü galibiyetler sayesinde mücadelesini sürdürebilmekte. Savunması sayesinde iddiasını koruyan Orlando; bir iç saha maçında daha kalesini gole kapatmayı planlıyor.

Sezon başından bu yana beklentilerin en düşük olduğu takımlardan biri olan DC United; Doğu Konferansı’ndan play-offlara katılma ihtimalini büyük ölçüde yitirdi. Son sıradan çıkamayan deplasman ekibi; hem savunma hem de hücum yönünden problemli bir konumda. Dış saha karnesiyle de rakipleri için adeta kolay lokma görünen başkent ekibi; yaşadığı bütçe problemleri nedeniyle transferde de bu sezon iddialı değil. Yeni sezon draftından gelecek isimlere ümit bağlayan ekip; bu sezon bu noktada kalmaya daha yakın. Orlando’nun taktiksel disiplini, DC United’ın dağınık görüntüsüne oranla daha cazip. Bu sebeple de ev sahibi galibiyeti kuponlara konulmalı.

Dallas – Inter Miami (04:00) MS1 – 1.50

MLS heyecanı Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece boyunca sürecek. Batı Konferansı’nın iddialı ekibi FC Dallas; Doğu Konferansı’nda play-off potasından gitgide uzaklaşan Inter Miami’yi ağırlıyor. Dallas’ın sezon başından bu yana gösterdiği inişli çıkışlı performans; üst sıralar için iddialı konumunu azalttı. Ancak ilk haftalarda elde edilen seri galibiyetler; takımın üst sıralarda tutunmasını sağladı. Kadronun eski gücünde olmaması sebebiyle yaşanan sıkıntıları geride bırakmak isteyen Dallas; iç sahada gösterdiği gol yollarındaki etkin oyunu yeniden yakalamak için çabalarını sürdürüyor. Bu maçta ise, yeniden yükseliş için uygun bir rakiple karşılaşacak.

İngiliz futbolunun efsane ismi David Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami; geçtiğimiz sezonki ivmesini bu yıl devam ettiremiyor. Gonzalo Higuain’in futbolu bırakması sonrasında hücumda yüksek kalitede opsiyonu kalmayan Florida temsilcisi; bu durumun dezavantajlarını net bir biçimde görüyor. Savunmada da istenen seviyeye ulaşamayan ekip; özellikle de deplasman maçlarında ortaya koyduğu performansla yaşadığı kalite sorununu açıkça gösteriyor. Bu sezona tutunma konusunda çaba sarf ettiği gözlemlenmeyen deplasman ekibi; bu maçta da rakibinin istekli oyununa karşı koymakta zorlanabilir. Dallas’ın potada kalma ihtimali, Inter Miami’nin istikrarsızlığını rahatça devirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir